OFERUJEMY

- Kamerowanie i czyszczenie kanalizacji

- Czyszczenie kanałów sanitarnych

- Sieci wodno kanalizacyjne

- Przeciski pod jezdnią

- Domowe i przemysłowe instalacje CO

- Przydomowe oczyszczalnie ścieków

- Zestawy solarne / Kolektory słoneczne

- Odkurzacze centralne

Oferta

Wykonujemy usługi w zakresie:

 • Kamerowanie i czyszczenie kanalizacji

  Nasza firma oferuje usługę video inspekcji kanalizacji sanitarnych, posiadamy specjalistyczny sprzęt do monitoringu kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przeznaczony dla rur
  o średnicy ø 70do ø 800 mm. Służy do analizy uszkodzeń rur, kanałów i innych pustych przestrzeni. Szczególnie przydatny do przeprowadzenia inspekcji po wykonaniu czyszczenia rur i w trakcie czynności odbiorczych nowych instalacji.

 • Czyszczenie kanałów sanitarnych

  Oferujemy czyszczenie kanałów sanitarnych, kanalizacji deszczowej, studni rewizyjnych, a także wpustów deszczowych.
  Czyszczenie kanałów sanitarnych wykonujemy pojazdem ciśnieniowym – WUKO

 • Sieci wodno kanalizacyjne

  Specjalizujemy się w kompleksowych wykonywaniu sieci wodnych i kanalizacyjnych. Wykonujemy nowe instalacje wodno - kanalizacyjne, a także wymieniamy w sposób kompleksowy stare. Roboty wykonywane w technologiach najnowszych jak i tradycyjnych, są w pełni zgodne ze sztuką budowlaną. Zrealizowaliśmy w ostatnich latach wiele poważnych zadań inwestycyjnych.
  Dysponujemy materiałami renomowanych firm, które posiadają odpowiednie certyfikaty uprawniające do zastosowania w polskim budownictwie.
  Mając na względzie ochronę i czystość środowiska stosujemy nowoczesne technologie ekologiczne.

 • Przeciski pod jezdnią

  Przeciski o średnicy do 400mm, pod drogami wjazdami, chodnikami itp. wykonujemy metodą bezinwazyjną. Oferujemy kompleksową obsługę w trakcie procesu przecisku.

 • Domowe i przemysłowe instalacje CO

  Wykonujemy nowe instalacje i modernizujemy istniejące, które zasilane są min. z kotłowni gazowych, olejowych, opalanych paliwem stałym oraz z węzłów cieplnych. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu kotłowni stosując materiały i urządzenia renomowanych firm tj. BUDERUS, VAILLANT, VIESSMANN, JUNKERS i in. Wykonujemy przyłącza wkładów kominkowych KWLINE z wymiennikiem wodnym, które przeznaczone są do pracy w układach centralnego ogrzewania, wspierając główne źródło ogrzewania.

 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków

  Ekologiczne oczyszczalnie ścieków to w kilku ostatnich latach niezwykle aktualny temat. Rozwiązanie to staje się coraz bardziej powszechne.
  Oczyszczalnie ścieków instalowane przez naszą firmę charakteryzują się nowoczesną technologią, wysokim standardem wykończenia oraz krótkim terminem realizacji.

 • Zestawy solarne / Kolektory słoneczne

  Zestawy solarne należą do najnowszej generacji urządzeń grzewczych wykorzystujących w sposób naturalny i ekologiczny darmową energię słoneczną.
  W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na systemy automatyzacji procesów grzewczych nasza firma zaczęła specjalizować się w montowaniu urządzeń odnawialnych źródeł energii tj. kolektory słoneczne. Oferujemy Państwu kompletne zestawy solarne do ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Zestawy zawierają komplet niezbędnych elementów do poprawnego działania systemu solarnego.

 • Odkurzacze centralne

  System centralnego odkurzania to produkt zapewniający perfekcyjną czystość i maksimum komfortu. Nasza firma oferuje kompleksową dostawę centralnych odkurzaczy,  montaż do domów jednorodzinnych i budynków usługowych.
  Świadczymy usługi na wysokim poziomie, z indywidualnym podejściem do klienta.

Copyright 2010 Hydro-Stal